Kategorie
Informacje
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Kontakt
Tel
+48 12 623 10 28
Tel
Dzał Handlowy: Mateusz Kozłowski telefon: 511 972 938 ph1@tanieopakowania.com
Tel
Dział Handlowy: Kinga Newelska telefon: 509 747 652 ph2@tanieopakowania.com
Tel
Magazyn i Logistyka Krzysztof Jarzębicki telefon: 530 399 273 magazyn@tanieopakowania.com
Godziny działania sklepu
Zamówienia przyjmowane są całodobowo
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 47 Gości
 online.
Folie poliolefinowe
Folie poliolefinowe
Folia poliolefinowa należy do wysokogatunkowej folii termokurczliwej. Stosowana jest zazwyczaj w postaci półrękawka, do pakowania pieczywa, ciast i wyrobów cukierniczych, warzyw i owoców, artykułów mrożonych, artykułów nabiałowych (jaj), książek i czasopism, zabawek i gier planszowych, artykułów chemicznych i technicznych, artykułów wyposażenia wnętrz, artykułów promocyjnych itp.

Główne zalety poliolefiny to: wysoka przezroczystość, zapewniająca idealną ekspozycję towaru; połyskliwość, podnosząca walory estetyczne. Ponadto charakteryzuje się: doskonałą termokurczliwością, brakiem zapachu i smaku, wysoką wydajnością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, trwałością zgrzewu, pracą w szerokim zakresie temperatur.

Folia poliolefinowa spełnia wymagania przemysłu spożywczego, jest materiałem bardzo chętnie stosowanym przy pakowaniu żywności zarówno tej z długim, jak i z krótkim terminem przydatności. Nie wpływa na naturalny smak i zapach żywności. Jej szeroki zakres użyteczności termicznej (od -30°C) sprawia, że idealnie nadaje się dla artykułów mrożonych. Podczas procesu zgrzewania oraz utylizacji nie są emitowane do atmosfery żadne szkodliwe opary, co czyni folię polietylenową ekologiczną i przyjazną dla środowiska.

Folia poliolefinowa stosowana w postaci półrękawka o różnych grubościach i szerokościach, w zależności od specyfikacji nadaje się zarówno do stosowania w maszynach ręcznych jak i automatycznych.

Podkategorie